KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8134288
nr 813 4288
Blandteknik
Hannelore Baron, signerad a tergo, motivets mått: 25x31
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:07:29
6/3 18:51:54
8/3 19:19:45